Przejdź do treści

+48 691 542 289

Menu

O nas

Hurtownia Odzieży Używanej Gala, działająca już od 1991r. na rynku krajowym proponuje Państwu szeroki asortyment sortowanej odzieży używanej typu CREAM oraz w I Gatunku pochodzącej bezpośrednio z Niemiec.

Zaletą naszej firmy jest to, że towar jest sortowany przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, w związku z czym dajemy gwarancję najwyższej jakości. Nasza oferowana odzież jest modna, różnorodna, markowa, zgodna z aktualną porą roku. U nas znajdziesz również ubrania używane światowych marek!

Wyróżnia nas przede wszystkim bogaty asortyment, który sprosta potrzebom i oczekiwaniom każdego klienta. Nasze doświadczenie sprawiło, że jesteśmy wiodącą firmą w branży odzieży używanej w Gorzowie Wielkopolskim i na terenie województwa lubuskiego.

Posiadamy własne, stałe punkty odbioru odzieży używanej na terenie Niemiec, co gwarantuje, że jesteśmy sprawdzonym i godnym zaufania dostawcą, zapewniającym regularność dostaw.

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat zdobyliśmy wiarygodność i zaufanie naszych klientów. Stałymi odbiorcami hurtowymi naszej odzieży używanej są klienci z całej Polski i Europy Wschodniej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Jesteśmy gotowi służyć fachową poradą i pomocą.

Przed zakupem zapraszamy Państwa do obejrzenia towaru w naszej hurtowni.
Na życzenie klienta przy mniejszych ilościach oferujemy transport zakupionej odzieży poprzez kuriera. Dostawy są realizowane przez firmę DPD, paczki przed transportem są odpowiednio zabezpieczane, co daje nam pewność, że podczas transportu zakupione ubrania nie ulegną zniszczeniu ani zabrudzeniu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!